Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Emisioni Folklorik “Oda Tetovare” mysafir Baki Bakiu

Rapsodi i mirenjohur nga Nerashti – Baki Bakiu edhe ne moshe pak te vjeter dhe i semure, ai nuk e harroi kurre folklorin shqiptar. Ne vazhdim e keni emisionin e plote, intervisten si dhe kenge te njohura folklorike.

https://www.youtube.com/watch?v=jNlQo815G1k