Skip to content Skip to left sidebar Skip to right sidebar Skip to footer

Amir Elezi i ftuar në TV21

Sonte (e martë) në ora 22:15, në emisionin “Click Plus” të TV 21, i ftuar është, Amir Elezi zëdhënës i Lëvizjes BESA dhe koordinator për Komunën e Tearcës.

Ju ftojmë ta ndiqni!